International X-mas Tournament was een succes!

International X-mas Tournament was een succes!

HLU Academy @ X-mas Tournament 2017

   --   7 Academy teams met 3 teams naar de finals (u10, u14, u19)   --

Tijdens de Kerstvakantie 2017 trokken we met 7 HLU Academy teams naar het jaarlijkse Internationale X-mas Tournament in Kortrijk. (U10, U12, U14, WU14, U17, WU17, U19) Onze getalenteerde Limburgse selecties hebben opnieuw prachtige resultaten geboekt. 4 jaar terug startten we met het Academy verhaal en ondertussen hebben we zelfs 2 meisjesploegen en behaalden alle teams minstens een top 10 plaats.

We behalen zelfs drie finaleplaatsen waarvan we er één winnen (U19). Een schitterend resultaat, zeker omdat de andere (internationale) ploegen ook niet min waren!

Leander Dedroog (U19), Limburgse rookie van Hubo Limburg United, werd uitgeroepen tot MVP van het toernooi.

 

Meer info op www.x-mastournament.be of de Facebookpagina van het X-mas Tournament.

 

 

U10   -   plaats #2

V.l.n.r.: Aurelie VANDERSTRAETEN, Jada LYNCH, Laurens PULINX, Jorre KUMPEN, Anna CREEMERS, Tijl STEVENS
Head Coach: Hilde KREEMERS

U12   -   plaats #9

V.l.n.r.: Julie BIJNENS, Pieterjan DUPAIN, Giel JANSEN, Berre VANGEEL , Lenn LEENEN, Kikee MIEVIS, Jente VANMUYSEN, Jayden HODGE, Jef VERBEECK, Sem VERHEYEN, Victor VANDERSTRAETEN, Max RIGOUTS
Head coach: Hilde KREEMERS
Assistant Coach: Gianni LEENEN

U14   -   plaats #2

V.l.n.r.: Mees DE ROOIJ, Quinten MENTEN, Gijs MOORS, Brent BIJNENS, Daan BIJNENS, Wout JANSEN, Louis DUBOIS, MAtthew HODGE, Robbe WEYEN, Yorben PENASSE, Siebe BOVY, Timothie MILLER
Head Coach: Carl VRANKEN
Assistant Coach: Wietse JACOBS

 
WU14   -   PLAATS #5

V.l.n.r.: Bo HENDRIKS, Nore HOOGMARTENS, Kyras SWINNEN, Astrid RUTTEN, Sterre RAYMAEKERS, Sandrine NOTERMANS, Morag HEIRMAN, June LAUWERS, Elise DERYCKER, France HERMANS, Luka WOUTERS, Karo HOUBRECHTS
Head Coach: Mario HENDRIKS
Assistant Coach: Martijn BROEKX

U17   -   plaats #6

V.l.n.r.:
Achteraan: Sander BOLLEN, Wout LEEMANS, Tijs SMEETS, Ferre VANDERHOYDONCK, Gardy DREESEN, Nathan DEVEUX
Vooraan: Bo RAMAEKERS, Wout DE KOSTER, Lennert WILLEMS, Ignace BERTRAND, Arne WOUTERS, Bram VAN CAUWENBERGH
Head Coach: Ludo HORIONS
Assistant Coach: Arno WUYTS

WU17   -   plaats #4

V.l.n.r.:
Achteraan: Janne SCHILLEBEEKS, Emma VERBEECK, Kaat GOUWY, Noor SCHAPMANS, Merel KNAEPEN, Kaat WUYTS
Vooraan: Tessa-Amy ANGILLIS, Pauline RIGOUTS, Joke SILAY, Gwendoline FORIER, Trui BOLS, Ilke STALMANS
Head Coach: Mithun WIJNEN
Assistant Coach: Lisa GIELEN

U19   -   plaats #1

 

V.l.n.r.:
Achteraan: Kasper BORMANS, Yannick DAMMEN, Nathan KUTA KUTA, Leander, DEDROOG, Yannick RAVERT, Matts, Michiel FROYEN, 
Vooraan: Jarno MOONS, Liam KRAMMERHOFFER, Jarne LESUISSE, Toon CLAASSEN, Menno VAN DE PUT, Matthias BOVY
Head Coach: Martijn HENDRIX
Assistant Coach: Raymond WESTPHALEN

 

Leander dedroog (u19)   -   mvp of the tournament