Daniel
Mullings

Dan
nickname

Personal info

Age 29
Height 189cm / 6'3"
Weight 85kg / 187lbs
Position Combo Guard
Number 25
Date of birth 26/07/1991
Home Canada
Marital status Ongehuwd
Kids 1

Stats

Basketball Interests

Favoriete NBA-team?

Heb ik niet

 

Met welke NBA-speler vergelijken jouw vrienden je?

 

 

Favoriete deel van een basketbaltraining?

 

5 tegen 5

 

Sports

Hoe omschrijf je jouw eigen spel?

Hardnekkig, veel energie, passie en hart

 

Speel je andere sporten?

Nu niet meer, maar in het middelbaar deed ik ook aan hardlopen en volleybal 

 

Ambitie naast basketbal?

Mijn eigen zaak/merk: Unlocked Soulz

Verwachtingen

Verwachtingen voor dit seizoen?

Top 4 met een championship run

 

Wat zijn jouw eigen carrièredoelstellingen?

Om de beste versie van mezelf te zijn en te blijven zorgen voor mijn familie

 

Waar zie je jezelf over 10 jaar?

Ik zie mezelf als eigenaar van een paar zakelijke ondernemingen. Kijken hoe de funderingen die ik 10 jaar eerder heb gelegd, zie groeien in iets gunstig voor de mensen rondom die wat hulp nodig hebben en hen de kansen te geven die ze misschien nooit hebben gekregen.  

 

Extra

Favoriete tv show?

Heb ik niet

 

Favoriet gerecht?

Ossenstaart met rijst en erwten of enchiladas met kip

 

Favoriete vakantiebestemming?

Heb ik niet

 

 

#25
Daniel
Mullings