Leander
Dedroog

BruceLee
nickname

Personal info

Age 20
Height 203cm / 6'9"
Weight 84kg / 184lbs
Position Forward
Number 11
Date of birth 05/08/1999
Home België
Marital status Ongehuwd

Stats

Basketball Interests

Favoriete NBA-team?

L.A. Clippers

 

Met welke NBA-speler vergelijken jouw vrienden je?

Anthony Davis, Draymond Green

 

Favoriete deel van een basketbaltraining?

5v5 matchkes

 

Sports

Hoe omschrijf je jouw eigen spel?

Energy player met veel atletisch vermogen met outside inside game. Teamplayer.

 

Speel je andere sporten?

In de coronabreak de wielersport ontdekt dankzij assistant coach Kristof Michiels.

 

Ambitie naast basketbal?

Na mijn spelerscarrière in de basketwereld blijven. Eventueel als coach of iets anders.

 

Verwachtingen

Verwachtingen voor dit seizoen?

Als jonge ploeg veel progressie maken doorheen het seizoen en mooie dingen laten zien in de Alverberg. In de playoffs kan alles. Persoonlijk, veel bijleren van coaches en ploegmaats en ook groeien doorheen het seizoen.

 

Wat zijn jouw eigen carrièredoelstellingen?

Zo hoog mogelijk binnen mijn capaciteiten. Vaste waarde worden in Belgische eerste klasse en dan zien we wel.

 

Waar zie je jezelf over 10 jaar?

Hopelijk een mooie carrière uitgebouwd en nog steeds actief als basketballer. Ik ben dan nog maar 30 dus dan ben ik hopelijk op mijn top.

 

 

Extra

Favoriete tv show?

Verschillende Netflix series. Stranger things, La Casa de Papel, You, Prison Break,...

 

Favoriet gerecht?

Susi

 

Favoriete vakantiebestemming?

Barcelona

 

 

#11
Leander
Dedroog