Mascot
Lubas

Lubas
nickname

Personal info

Age 05
Height 210cm / 6'10"
Weight 125kg / 275lbs
Position Mascot
Number 00
Date of birth 01/09/2014
Home België
Marital status Ongehuwd

Stats

Hubo Limburg United for life!

Basketball Interests

Favoriete NBA-team?

Ik heb eigenlijk geen favorete NBA-team. Ik vind ze allemaal wel goed! Als ik echt moet kiezen, vroeger de Chicago Bulls, met onder andere Michael Jordan, Scottie Pippen, Dennis Rodman, etc... Dat was pas een ploeg. Nu zou ik zeggen, wie de laatte jaren aan het opkomen zijn, Toronto Raptors.

 

Met welke NBA-mascot wordt je vergeleken?

Hopelijk met Benny van Chicago Buls, hahaha.

 

Favoriete deel van een training?

Ik moet niet veel trainen want ik ben al gespierd genoeg. Maar toch de 3-point throw!

Sports

Hoe omschrijf je jouw rol?

Het is mijn rol om de ploeg en supporters te steunen en tussendoor natuurlijk ook het publiek te entertainen.

 

Speel je zelf sport?

Naast mascotteren speel ik graag paint ball.

 

Ambitie naast basketbal?

Mensen entertainen en gamen!

 

Verwachtingen

Verwachtingen voor dit seizoen?

Ik hoop om mee te doen met de TOP en dus zeker de play-offs te behalen. Een bekerfinale zou de kers op de taart zijn. 

 

Wat zijn jouw eigen carrièredoelstellingen?

Meer volk en meer plezier in onze arena krijgen!

 

Waar zie je jezelf over 10 jaar?

Over 10 jaar gaat nLubas misschien met een wandelstok rondwandelen... Grapje!!

Extra

Favoriete TV show?

Moet ik jullie niet vertellen... The Last Dance, uiteraard! De documentaire met Michael Jordan over de gloriejaren van Chicago Bulls.

 

Favoriet gerecht?

Antilopen. Gelijk de Amerikanen zeggen, tex-mex food. Ribbetjes, Thomahawk etc... Als het maar vlees is!

 

Favoriete vakantiebestemming?

Amerika. Mijn vrienden toch eens gaan bezoeken!

 

#00
Mascot
Lubas