Maxime
Depuydt

Madmax
nickname

Personal info

Age 27
Height 193cm / 6'4"
Position Small Forward
Number 10
Date of birth 30/12/1992
Home België
Marital status Ongehuwd

Stats

Basketball Interests

Favoriete NBA-team?

Real Madrid

 

Met welke NBA-speler vergelijken jouw vrienden je?

Mijn vrienden en ik kijken niet genoeg NBA om het antwoord op deze vraag te weten. Wij zijn Euroleague fans, wij houden van ECHT basketbal. (hahaha)

 

Favoriete deel van een basketbaltraining?

Mini 5on5 games!

 

Sports

Hoe omschrijf je jouw eigen spel?

Ik ben een basketbalspeler die hard durft te spelen. Ik probeer zowel in offense als in defense zo slim mogelijk te handelen. Niet alleen op de wedstrijden maar ook op de training geef ik mij altijd voor 100%. In de aanval heb ik een vrij goed 3pt shot vanuit stilstaande positie en kan ik driven naar de basket.

 

Speel je andere sporten?

Tijdens de zomermaanden speel ik graag tennis of voetbal.

 

Ambitie naast basketbal?

Niet echt, ik zou graag in de basketbalwereld blijven als player development coach of iets dergelijks.

 

Verwachtingen

Verwachtingen voor dit seizoen?

We hebben op iedere positie goede 'weapons' dus het gaat een fantastisch seizoen worden! Zoveel mogelijk wedstrijden winnen!

 

Wat zijn jouw eigen carrièredoelstellingen?

Ieder jaar stappen vooruit zetten om ooit een een top team te halen in Europa.

 

Waar zie je jezelf over 10 jaar?

Ik hoop dan ondertussen een job te hebben in de sportwereld ofwel mijn laatste seizoen te spelen op het hoogste niveau. Graag zou ik dan ook kinderen willen hebben en gewoon gelukkig te zijn. Maar je weet nooit wat het leven brengt dus ik leef van dag tot dag.

 

 

Extra

Favoriete tv show?

Suits of Lucifer.

 

Favoriet gerecht?

Een heel goed stuk biefstuk met frieten!

 

Favoriete vakantiebestemming?

Dominicaanse Republiek of Mexico.

 

#10
Maxime
Depuydt