Wen
Mukubu

Boss
nickname

Personal info

Age 36
Height 198cm / 6'7"
Weight 85kg / 187lbs
Position Forward
Number 4
Date of birth 02/08/1983
Home België
Marital status Gehuwd
Kids 2

Stats

Basketball Interests

Favoriete NBA-team?

LA Lakers

 

Met welke NBA-speler vergelijken jouw vrienden je?

LeBron James

 

Favoriete deel van een basketbaltraining?

5v5 scrims

 

Sports

Hoe omschrijf je jouw eigen spel?

Aggresief, explosief en veelzijdig

 

Speel je andere sporten?

Bowling

 

Ambitie naast basketbal?

De komende generatie inspireren en motiveren

 

Verwachtingen

Verwachtingen voor dit seizoen?

Het best mogelijke!

 

Wat zijn jouw eigen carrièredoelstellingen?

Nog beter worden en gezond blijven. Ik ben tenslotte al in mijn 14e seizoen!

 

Waar zie je jezelf over 10 jaar?

Mijn kinderen aan het grootbrengen en ze basketbaltraining geven.

 

 

Extra

 

Favoriete tv show?

Power/Black-ish

 

Favoriet gerecht?

Mac & cheese / Kreeft

 

Favoriete vakantiebestemming?

Jamaica

 

 

#4
Wen
Mukubu