Yannick
Desiron

The Tank
nickname

Personal info

Age 28
Height 208cm / 6'10"
Weight 104kg / 228lbs
Position Center
Number 13
Date of birth 06/04/1992
Home België
Marital status Ongehuwd

Stats

Basketball Interests

Favoriete NBA-team?

San Atonio Spurs

 

Met welke NBA-speler vergelijken jouw vrienden je?

Geen idee!

 

Favoriete deel van een basketbaltraining?

5on5

 

Sports

Hoe omschrijf je jouw eigen spel?

Spelen voor het team, pick and rol, move without the ball

 

Speel je andere sporten?

Fietsen en soms muurklimmen

 

Ambitie naast basketbal?

Genieten van het leven, bijscholen in webdesign

 

Verwachtingen

Verwachtingen voor dit seizoen?

Top 4

 

Wat zijn jouw eigen carrièredoelstellingen?

Beker en kampioenschap

 

Waar zie je jezelf over 10 jaar?

Nog niet zeker. Ik veronderstel een heel ander soort carrière en hopelijk als papa ook.

 

 

Extra

Favoriete tv show?

Peaky Blinders

 

Favoriet gerecht?

Kip Jambalaya, spaghetti

 

Favoriete vakantiebestemming?

Ergens waar ik nog niet ben geweest

 

 

#13
Yannick
Desiron