Onze kapitein Cliff Hammonds (geboren op 18/12/1985 in North Carolina) is op anderhalf jaar tijd uitgegroeid tot een vaste waarde binnen ons team. Met zijn harde werkethiek vormt hij een voorbeeld voor onze jongere spelers en dankzij zijn ervaring brengt hij rust op het veld. Zeker met het oog op ons Europees avontuur zal Cliff hij een grote meerwaarde blijven, gezien hij reeds in de sterkste Europese competities zoals Frankrijk, Duitsland en de EuroLeague gespeeld heeft. Als spelverdeler en kapitein vormt hij het verlengstuk van de coach op het veld en zijn multifunctionele inzetbaarheid zijn al in meerdere wedstrijden dit seizoen doorslaggevend geweest.Ook naast het veld past Cliff volledig in het DNA van onze familieclub. Als jeugdcoach is hij zeer geëngageerd binnen onze Academy, maar ook de volledige Hammonds family mogen we verwelkomen op onze clubactiviteiten en jeugdkampen. Zo treedt Clifford Hammonds Junior (CJ) sinds dit seizoen zelf aan bij onze Academy U16 en vervoegt Khaliff vanaf volgend seizoen onze U14, waar de andere kinderen momenteel spelen bij Bree Basket en Hasselt BT. 

Partners in dit artikel

Spelers in dit artikel

Gerelateerd nieuws

Wil jij als superfan geen enkele wedstrijd missen?

Bestel dan nu je abonnement voor seizoen 2022-2023! Met het winnen van de Beker van België en de spannende wedstrijden in de Play Offs is Hubo Limburg United momenteel on fire

Bestel nu je abonnement en mis geen enkele wedstrijd van seizoen 2022-2023!
Meer informatie
Volg ons op Facebook Instagram YouTube LinkedIn